Tickets voor ZOO Antwerpen of ZOO Planckendael (2 p.)

Veiling gesloten

Geen veiling meer missen?

Meld je aan voor de nieuwsbrief.

Niet langer wachten?

Bekijk onze andere Uitstapjes

Op zoek naar een leuke en leerrijke uitstap voor de hele familie? Bied dan nu mee op tickets voor ZOO Antwerpen of ZOO Planckendael en bewonder de wilde dieren in een nagebootste natuurlijke habitat.
  • 2 tickets voor de ZOO Antwerpen of ZOO Planckendael
  • Na het winnen van de veiling kies je het gewenste park
  • Elk ticket geeft toegang voor 1 persoon (volwassene of kind vanaf 3 jaar)
Plus- en minpunten
  • Leuke uitstap voor jong en oud
  • Keuze uit 2 parken: ZOO Antwerpen of ZOO Planckendael
  • Parking niet inbegrepen
  • Data

    Geldig t/m 31 maart 2022.
    De actuele openingsuren kan je raadplegen op de website van ZOO Antwerpen of ZOO Planckendael.

    ZOO PlanckendaelBabyvreugde bij de neushoorns! Na zestien lange maanden zette de Indische neushoorn een kleintje op de wereld. Het jong heet Vaiana en woog bij de geboorte al zestig kilogram maar een echte hoorn heeft ze nog niet. Die komt pas later, per jaar groeit de hoorn zo’n zeven centimeter. De expeditie tussen de bonobo’s afgewerkt? Naast het grootste bonoboverblijf ter wereld is het heerlijk spelen op en rond de indrukwekkende Kinshasaboot. Het geklepper van de ooievaars is een vertrouwd geluid tijdens een bezoek aan de dierentuin. Maar ook de gieren namen opnieuw een vliegende start. Tijdens de gierendemonstratie leert jong en oud alles over de indrukwekkende vogels.

    ZOO Planckendael ligt in een rustige en groene omgeving in Mechelen. Gemakkelijk bereikbaar via de autosnelweg, op slechts 25min rijden vanuit Antwerpen of 10min rijden vanuit Brussel.
    Meer info: www.zooplanckendael.be

    ZOO Antwerpen
    Van nieuw leven tot een avontuurlijke speeltuin: in ZOO Antwerpen valt er weer heel wat te beleven. In de Mensapenvallei is het sinds de komst van een nieuwe gorillababy extra gezellig. Het schattige kleintje kreeg de naam Vizazi, wat ‘generaties’ betekent in het Swahili. Momenteel klampt het kleine aapje zich nog goed vast aan haar mama maar ze wordt ongetwijfeld een leuk speelkameraadje voor gorillapeuter en halfzusje Thandie. De zware jongens zijn terug! Twee witte neushoorns namen hun intrek in hun prachtig gerenoveerde verblijf. De bedreigde bulldozers kunnen zich helemaal uitleven in hun nieuwe zand- en modderbad. Ook indrukwekkend zijn de drie nieuwe Mississippi alligators. Ze worden wel drie meter lang! De drie grote zussen liggen te zonnen op hun strand of nemen een duik in het water waar ze zwemmen tussen de schildpadden. En die pluizige bolletjes tussen de poten van de flamingo’s? Dat zijn de schattige nieuwe flamingokuikens. Nu hebben ze nog een grijswit donskleed, later krijgen ze even mooie roze veren als hun ouders. Kruipen, klimmen en springen kan in de nieuwe pop-up speeltuin. Leeuw Nestor kijkt toe hoe jij op, over of langs zijn Leeuwenpad klautert.

    ZOO Antwerpen ligt in het hart van de stad, op het Koningin Astridplein 26. Net naast het Centraal Station. Bereikbaarheid troef dus!
    Meer info: www.zooantwerpen.be

    5,50

    Voor deze inhoud is externe informatie nodig.
    Om de inhoud te kunnen zien, dien je cookies van derden te accepteren.

    • Geldig voor volwassenen, jongeren en kinderen. (Kinderen onder de 3 jaar mogen gratis binnen)
    • In de binnenverblijven van de dieren blijft het mondmasker verplicht.
    • Kopieën worden niet aanvaard. De barcodes zijn uniek. Kopiëren is zinloos. Namaak is strafbaar
    • Niet inwisselbaar in speciën, niet cumuleerbaar met andere acties, promoties of voordelen
    • Door het betreden van de parken aanvaard je het parkreglement, beschikbaar aan de kassa of op zooantwerpen.be of zooplanckendael.be
    • Covid Safe Ticket verplicht om toegang te krijgen. Meer info vind je op info-coronavirus.be
    Deel deze veiling

    Bekijk tips en onze voorwaarden

    Onze veilingsvoorwaarden

    mr. S.V. Viveen
    mr. S.V. Viveen