Overnachting in 4* Apollo Hotel naar keuze (NL - 2 p.)

Veiling gesloten

Geen veiling meer missen?

Meld je aan voor de nieuwsbrief.

Niet langer wachten?

Bekijk onze andere Hotels

Maak een citytrip in Nederland en verblijf 1 nacht in een Leonardo & Apollo Hotel naar keuze. Dit vormt een goede uitvalsbasis voor jullie om de stad te leren kennen. Maak je een mooie stadswandeling, of ga je liever winkelen?
  • 1 nacht in een Leonardo & Apollo Hotel naar keuze
    - Leonardo Hotel Almere City Center
    - Leonardo Hotel Breda City Centre
    - Leonardo Hotel Groningen
    - Leonardo Hotel Papendrecht
    - Apollo Hotel Utrecht City Centre
    - Apollo Hotel Vinkeveen
    - Leonardo Hotel Lelystad City Center
  • Verblijf in een Standaard 2-persoonskamer
  • Voor 2 personen
Plus- en minpunten
  • Overnachting in een 4-sterrenhotel
  • In een stad naar keuze
  • Ontbijt is niet inbegrepen
  • Data

    Geldig t/m 29 december 2022. De aankomstdagen kunnen wisselen per hotel. In de kalender zie je wanneer er een kamer vrij is. Reserveer snel, voordat jouw datum volgeboekt is!

    Voor alle Leonardo & Apollo Hotels geldt bij verblijf op zaterdag een toeslag van € 10,- van juni t/m september.

    Maak een citytrip vlakbij huis verblijf in een Nederlandse stad naar keuze. Je overnacht in een Leonardo & Apollo Hotel, dat van alle gemakken is voorzien. Dit vormt een goede uitvalsbasis om de stad te leren kennen. Maak je een mooie stadswandeling, of ga je liever winkelen? Ook liggen er verschillende musea in de buurt die een bezoekje waard zijn. Voor welke stad ga jij?

    Leonardo Hotel Almere City Centre
    Modern, futuristisch en centraal; dat is Leonardo Hotel Almere City Center. Het hotel ligt naast de stadsschouwburg, om de hoek van alle winkels. Heb je afspraken buiten Almere, dan ligt ons hotel centraal. Zonder file naar Utrecht of Amsterdam? Met een wandeling van 10 minuten sta je op het station van Almere.

    Faciliteiten:

    • Bar
    • Lift
    • Lounge
    • Restaurant
    • Terras
    • Rolstoeltoegankelijk
    • Gratis wifi

    Leonardo Hotel Breda City Centre
    Apollo Hotel Breda City Centre is gevestigd in het pand van het oude postkantoor, dat in 1934 gebouwd is. Dit maakt het tot een bijzonder en historisch gebouw. Het hotel ligt pal naast het station en je wandelt in 10 minuten naar de Grote Markt. Brabantse gezelligheid is dus op loopafstand. Naast een gezellig stadscentrum is Breda ook omringd door prachtige natuur! De receptie helpt je graag met alle tips.

    Faciliteiten:

    • Bar
    • Lift
    • Restaurant
    • Terras
    • Rolstoeltoegankelijk
    • Parkeerplaats (tegen betaling)
    • Huisdieren toegestaan (tegen betaling)
    • Gratis wifi

    Leonardo Hotel Groningen
    1 van de jongste Leonardo Hotels vind je in de provincie Groningen. Ze zijn gevestigd in de bruisende hoofdstad, waar de slogan 'Er gaat niks boven Groningen' niet voor niets luidt. De stad zit vol gezellige kroegen, veelzijdige boetiekjes en heeft een internationaal karakter. Dit maakt Groningen een levendige en knusse stad. Je moet minstens 1 keer in je leven in deze stad zijn geweest.

    Faciliteiten:

    • Bar
    • Lift
    • Restaurant
    • Terras
    • Fitnessruimte
    • Rolstoeltoegankelijk
    • Gratis wifi

    Leonardo hotel Papendrecht
    De omgeving van Leonardo Hotel Papendrecht biedt cultuur, natuur en vertier in overvloed. Je wandelt zo naar de Papendrechtse dijk voor een prachtig uitzicht over de rivier. Leuk om te doen is een tochtje met de waterbus, via Papendrecht over de Merwede en de Lek helemaal tot Rotterdam. Het Leonardo Hotel biedt moderne en comfortabele kamers met fijne extra's als een zithoek, minibar, kluis, telefoon, werkplek, haardroger en koffie- en theefaciliteiten. Het is aangenaam verblijven in het Leonardo Hotel, dankzij de heerlijke bedden, de luxe badkamer en het vriendelijke personeel.

    Faciliteiten:

    • Bar
    • Lift
    • Lounge
    • Restaurant
    • Terras
    • Rolstoeltoegankelijk
    • Gratis wifi

    Apollo Hotel Utrecht City Centre
    Apollo Hotel Utrecht City Centre is de perfecte uitvalsbasis tijdens jouw citytrip naar Utrecht. Je ontdekt de stad te voet of de directe omgeving te fiets. Bezoek de beroemde Domtoren, de pittoreske grachten en het bruisende winkelhart. De gezelligste bars en de beste restaurants vind je op loopafstand van het hotel in het centrum. Allemaal goed te combineren met een aangenaam verblijf in het meest centraal gelegen hotel van de stad. Vanaf Utrecht Centraal wandel je in 5 minuten naar Apollo Hotel Utrecht City Centre.

    Faciliteiten:

    • Lounge
    • Gratis wifi

    Apollo Hotel Vinkeveen
    Apollo Hotel Vinkeveen is een combinatie van groen en stad. Met uitzicht op de Vinkeveense Plassen maakt deze locatie een fantastische uitvalsbasis voor een paar dagen weg. Vanuit het hotel kijk je zo uit over de eigen haven.

    Faciliteiten:

    • Restaurant
    • Gezellige hotelbar
    • Terras
    • Zeer ruime parkeerplaats (tegen betaling)
    • Gratis wifi
    • Rolstoeltoegankelijk
    • Fietsverhuur (tegen betaling)
    • Privé-strandje in de zomer
    • The Harbour Club Vinkeveen

    Leonardo Hotel Lelystad City Center
    Leonardo Hotel Lelystad City Center ligt, zoals de naam zegt, centraal. Binnen 5 minuten wandel je al naar Lelystad station. Vanuit dit hotel ontdek je het jongste stuk van Nederland. Relax in jouw Classic kamer of ga op ontdekking uit in de stad.

    Faciliteiten:

    • Restaurant
    • Hotelbar
    • Parkeerplaats tegenover het hotel
    • Gratis wifi
    • Fitnesscentrum op 5 minuten afstand
    • Terras
    • Lift
    ClusterEmesa Apollo hotels moedercontract

    5,50

    Toeslag op zaterdag van juni t/m september

    10,00

    Toeristenbelasting (verschilt per hotel)

    0,00

    Voor deze inhoud is externe informatie nodig.
    Om de inhoud te kunnen zien, dien je cookies van derden te accepteren.

    Maak je arrangement compleet met deze bij te boeken extra’s (o.b.v. beschikbaarheid). Zo wordt jouw ervaring nóg leuker!

    Bijboeken Leonardo Hotel Almere City Centre tijdens reserveren
    Deze extra's boek je via VakantieVeilingen en betaal bij aankomst in het hotel.

    • Ontbijt € 17,50,- p.p. (kinderen € 7,50 p.p.)
    • Lunchbox € 15,- p.p.
    • 2-gangen à la carte € 22,50 p.p.
    • 3-gangen à la carte € 27,50 p.p.
    • Fles prosecco op de kamer € 21,-
    • Fles wijn op de kamer € 19,-
    • Fruit op de kamer € 9,50
    • Rozenblaadjes op de kamer € 9,50
    • Ballonnen op de kamer € 7,50
    • Extra bed € 30,-
    • Fietsverhuur € 15,- per fiets
    • Parkeren € 10,-

    Bijboeken Leonardo Breda City Centre tijdens reserveren

    • Ontbijt € 10,- p.p. (kinderen € 7,50 p.p.)
    • Ontbijt tasje € 9,50 p.p.
    • Lunchbox € 12,50 p.p.
    • Keuzemenu € 30,50 p.p.
    • Picknickmand € 20,-
    • Late check out € 12,50
    • Fles prosecco op de kamer € 25,-
    • Fles wijn op de kamer € 21,-
    • Fles champagne op de kamer € 69,-
    • Fruit op de kamer € 5,-
    • Bloemen op de kamer € 25,-
    • Extra bed € 17,50
    • Fietsverhuur € 12,50 per fiets
    • Parkeren € 15,-

    Bijboeken Leonardo Hotel Groningen tijdens reserveren

    • Lunchbox € 15,- p.p.
    • 3-gangen à la carte € 36,50 p.p.
    • Fles prosecco op de kamer € 27,50
    • Fles wijn op de kamer € 19,50
    • Extra bed € 25,- (alleen op deluxe kamer)
    • Fietsverhuur € 11,-
    • Late check-out € 15,- (tot 14.00 uur)
    • Parkeren € 7,50

    Bijboeken Leonardo Hotel Papendrecht tijdens reserveren

    • Keuzemenu € 34,50 p.p.
    • Fles prosecco op de kamer € 34,-
    • Extra bed € 30,-
    • Fietsverhuur € 10,- per fiets
    • Late check out tot 17:00 uur € 15,-
    • Parkeren € 6,-

    Bijboeken Apollo Hotel Utrecht City Centre tijdens reserveren

    • Lunchbox € 12,50 p.p.
    • 2 Utrechtse speciaalbiertjes en cocktailnootjes op de kamer € 7,50
    • Fles champagne op de kamer € 70,-
    • Fruit op de kamer € 5,-
    • Extra bed € 25,-
    • Vroege check in (11:00 uur) € 10,-
    • Late check out (14:00 uur) € 15,-
    • Fietverhuur € 12,50 per fiets

    Bijboeken Apollo Hotel Vinkeveen tijdens reserveren

    • Ontbijt € 15,- p.p. (kinderen € 7,50 p.p.)
    • 2-gangen à-la-carte-menu € 32,50 p.p.
    • 3-gangen à-la-carte-menu € 43,- p.p.
    • 4-gangen à-la-carte-menu € 60,- p.p.
    • Fles wijn op de kamer € 30,-
    • Fles prosecco op de kamer € 40,-
    • Fles champagne op de kamer € 85,-
    • Parkeren € 10,- per auto per 24 uur
    • Fietsverhuur € 16,- per fiets per dag
    • Fruit op de kamer € 5,-
    • Late check-out € 15,-
    • Extra bed € 35,-

    Bijboeken Leonardo Hotel Lelystad City Center tijdens reserveren

    • Ontbijt € 10,- p.p.
    • Ontbijt to-go € 9,50 p.p.
    • Lunchbox € 8,50 p.p.
    • 3-gangen à-la-carte-menu € 32,50 p.p.
    • Fles wijn op de kamer € 15,-
    • Fles prosecco op de kamer € 15,-
    • Fruit op de kamer € 12,50
    • Babybed is gratis
    • Birthday package € 10,-
    • Late check-out € 10,-
    • Fietsverhuur € 15,- per dag
    • Love package op de kamer € 12,50

    • Ontbijt niet inbegrepen
    • Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken voor 11.30 uur
    • Bij aankomst in het hotel kan een borg gevraagd worden (€ 50,- borg te betalen bij inchecken bij Leonardo hotel Groningen)
    • Een reservering kun je niet wijzigen of annuleren
    • Je kunt alleen reserveren via VakantieVeilingen
    • In Leonardo Hotel Breda en Papendrecht zijn huisdieren tegen betaling toegestaan
    Deel deze veiling

    Bekijk tips en onze voorwaarden

    Onze veilingsvoorwaarden

    mr. S.V. Viveen
    mr. S.V. Viveen