Fotoshoot: bij jou in de buurt met korting

Een fotoshoot bij jou in de buurt is altijd een leuk idee! Als koppel, met je gezin of de hele familie: beleef samen een onvergetelijke ervaring die je erna een heel leven kan koesteren. Op VakantieVeilingen.be vind je altijd een professioneel fotograaf in de buurt waarmee je nog allerhande speciale wensen kan bespreken!
Baby fotoshoot VakantieVeilingen

Fotoshoot koppel

Valentijn in het zicht? Of hebben jullie als geliefden iets te vieren? Geen leuker cadeau dan een koppel fotoshoot! Je beleeft samen een unieke ervaring in een gespecialiseerde studio of in de frisse buitenlucht. Leg jullie liefde vast op beeld en maak er een eeuwige herinnering van!

Fotoshoot gezin of familie

Op zoek naar een origineel kerstkaartje? Of wil je jouw kroost vereeuwigen op beeld voor ze de deur uit zijn? Plan een groepsfotoshoot met je gezin of de hele familie! Een onvergetelijk moment waar jullie band alleen maar hechter van wordt!

Fotoshoot vrienden

Met een hele bende jullie vriendschap vereeuwigen? Organiseer een fotoshoot met je school- of scoutsvrienden! Nog wat gekke verkleedattributen erbij en het feestje is compleet. Heel erg leuk als geschenk, maar ook als cover van een fotoboek om jullie vriendschap te bezegelen of als groepsportret aan de muur.

Baby fotoshoot

Niets schattiger dan een snoezige foto van een pasgeboren baby op een schapenvelletje of in een bloempot! Ben je nog niet bevallen maar wil je je zwangerschap en die mooie bolle buik vereeuwigen? Met een fotoshoot door een professionele fotograaf maak je prachtige herinneringen voor het leven! Een babyfotoshoot of zwangerschapsfotoshoot boek je makkelijk in je buurt.

Fotoshoot huisdier

Heb jij een vrolijke viervoeter thuis met wie je op de foto wilt? Of liever gewoon een mooi portret van je huisdier alleen? Met de huisdieren fotoshoot van VakantieVeilingen kan het allebei!

Fotoshoot in de buurt

Op VakantieVeilingen vind je heel wat fotoshoot veilingen: voor koppels, baby's en groepen. Dankzij de vele locaties om uit te kiezen, vind je altijd een fotograaf of studio bij jou in de buurt. Opteer je liever voor een shoot in openlucht? Of ga je graag verkleed op de foto? Ook dat kan allemaal!

Fotoshoot korting VakantieVeilingen

    Alle fotoshoot veilingen

    Groepsfotoshoot (2 - 100 p.) | Meerdere locaties

    0

    00:06:38
    Bekijk alle veilingen